O NAS

O nas

KRAINA KUBUSIA PUCHATKA powstała w 2009 roku. Już ponad 13 lat jesteśmy z Wami, z czego jesteśmy bardzo dumni. Chcemy Wam podziękować za tę możliwość, bo praca w żłobku i czas spędzony z dziećmi przynosi nam wiele satysfakcji. Radość, miłość i uściski dzieci są dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za zaufanie i słowa uznania, które nam okazujecie ? one uskrzydlają i motywują do ciągłej kreatywności i pracowitości. Największą radością jest dla nas fakt, że wracacie do KRAINY KUBUSIA PUCHATKA z rodzeństwem naszych absolwentów, że polecacie nasz żłobek znajomym, dlatego ogłaszamy otwarcie drugiego żłobka w KRAINIE KUBUSIA PUCHATKA na ul. Warszawskiej.

Co nas wyróżnia

W naszym żłobku dbamy o prawidłowe żywienie dzieci – oferujemy bardzo smaczne, zdrowe i specjalnie zbilansowane posiłków, dostosowane do wieku i  upodobań maluchów.

Posiłki nie są limitowane, na chętnych zawsze czeka dokładka. Menu jest przygotowywane w oparciu o zalecenia Instytutu Żywienia oraz Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. I co najważniejsze – jest naprawdę świeże i smaczne bowiem prowadzimy własna kuchnię – dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym zapleczem gastronomicznym.

W przypadku dziecka z alergią pokarmową żłobek może zapewnić dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów powodujących alergię.

Kraina Kubusia Puchatka oferuje opiekę od 9. miesiąca do 3. roku życia, a wyjątkowych sytuacja do 4. roku życia.

Zapewniamy:
? opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:45 do 17:00
? miłą i domową atmosferę
? ADAPTACJA – W żłobkach gwarantujemy bezpłatną adaptację trwającą do 3 dni.
? gry oraz zabawy rozwijające zmysły:
? ZABAWY MANIPULACYJNE -maja na celu uczenie sprawności manualnej, kształtują i rozwijają wyobraźnię, wspomagają koordynację ruchową, uczą kreatywnego myślenia- dlatego budujemy z klocków, ustawiamy piramidy, nakładamy elementy na piramidę, układamy puzzle.
? ZABAWY RUCHOWE- rozwijają ogólną sprawność fizyczną, uczą wrażliwości słuchowej- dlatego prowadzimy tańce, aby dzieci mogły poczuć się jak na prawdziwej scenie muzycznej.
? ZABAWY EDUKACYJNE uczą twórczego myślenia, kojarzenia, pamięci mowy- dlatego czytamy bajki, słuchamy piosenek, oglądamy obrazki

Statut

Regulamin

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami